Preparaty biobójcze

Ostatnio przeglądane

Preparat biobójczy SILVEREST Uni-Farma S-REST-1L Zobacz większe

Preparat biobójczy SILVEREST

S-REST-1L

5905309681538

SILVEREST NPS-100 - koncentrat preparatu biobójczego: bakteriobójczego, wirusobójczego i grzybobójczego o szerokim spektrum zastosowania. Zawiera wysokie stężenie nanosrebra niejonowego wyjątkowej czystości i jakości.

Pozwolenie Ministra Zdrowia nr 2030/04 na obrót produktem biobójczym z dnia 21.01.2005

Więcej informacji

71 Produkty

312,00 zł brutto

Oceny i recenzje klientów

Nikt jeszcze nie opublikował recenzjiProdukt zakwalifikowany do następujących grup produktowych:

Kat: I - (środki dezynfekujące)
Grupa: 2
Produkty stosowane do celów dezynfekcji powierzchni, materiałów, wyposażenia i mebli, które nie są stosowane w bezpośrednim kontakcie z żywnością ani paszami. Zakresy zastosowania obejmują między innymi: baseny, akwaria, kąpieliska i innego rodzaju wody; systemy klimatyzacyjne; a także ściany i podłogi w obiektach prywatnych, publicznych i przemysłowych oraz w innych obiektach wykorzystywanych w działalności zawodowej.
Produkty stosowane do celów dezynfekcji powietrza, wody nieprzeznaczonej do spożycia przez ludzi lub zwierzęta, toalet chemicznych, ścieków, odpadów szpitalnych oraz gleby.
Produkty stosowane jako środki glonobójcze w basenach kąpielowych, akwariach i innych wodach
lub do konserwacji zaatakowanych materiałów budowlanych.
Produkty przeznaczone do zastosowania w wyrobach włókienniczych, tkaninach, maskach, farbach i innych artykułach lub materiałach do celów wytwarzania wyrobów poddanych działaniu produktów biobójczych, posiadających właściwości dezynfekcyjne.

Grupa 4

Produkty stosowane do dezynfekcji urządzeń, kontenerów, przyborów kuchennych, powierzchni i rurociągów związanych z procesem produkcji, transportu, przechowywania i spożycia żywności lub pasz (włącznie z wodą pitną) przeznaczonych dla ludzi i zwierząt.

Produkty stosowane do impregnacji materiałów, które mogą mieć kontakt z żywnością.

Kat: II - (środki do konserwacji)
Grupa: 9
Produkty stosowane do konserwacji włókien, skóry, gumy i materiałów polimerowych.
Produkty stosowane do konserwacji materiałów włóknistych lub polimerowych, takich jak skóra, guma, papier lub wyroby włókiennicze, poprzez przeciwdziałanie szkodliwemu wpływowi drobnoustrojów.
Ta grupa produktowa obejmuje produkty biobójcze przeciwdziałające osadzaniu się mikroorganizmów na powierzchni materiałów, a tym samym utrudniające powstawanie zapachów lub zapobiegające mu lub oferujące inne korzyści

Grupa: 11

Produkty stosowane do konserwacji wody lub innych płynów wykorzystywanych w systemach chłodniczych lub przetwórczych, zwalczające organizmy szkodliwe, takie jak mikroorganizmy, glony i małże.

Produkty stosowane do dezynfekcji wody przeznaczonej do spożycia lub wody w basenach kąpielowych nie są objęte tą grupą.

SKŁAD: woda, srebro niejonowe w postaci nanocząstek

Pozwolenie Ministra Zdrowia nr 2030/04 na obrót produktem biobójczym z dnia 21.01.2005

Brak dostępnych informacji dla tego produktu

  • Ocena (0)